Hakkımızda

Ay Eğitim Araçları 1990 yılında ilk olarak Yartaşlar Mobilya olarak ticaret hayatına başladı. O dönemde mobilya dekorasyon ve aksesuarları alanında faaliyet gösteren Yartaşlar Mobilya, 2000 yılına kadar bu şekilde devam etti. 2000 yılından itibaren anaokulu malzemeleri sektöründeki eksiklikleri görerek anaokulu malzemeleri alanına yönelen firmamız, çeşitli tedarikçi firmalarla çalıştı. 2008 yılına kadar bu şekilde devam eden Yartaşlar Mobilya, 2008 yılından itibaren daha geniş kitleye ulaşmak için tedarikçi firmaların yanında son kullanıcılara da hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılının sonlarına doğru Yartaşlar Mobilya isim değişikliğine giderek Ay Eğitim Araçları olarak yeni bir konsepte geçiş yaptı. Hala çeşitli anaokulu ve kurumlara anaokulu malzemeleri üretimine devam eden Ay Eğitim Araçları, İstanbul'un Kağıthane ilçesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar binlerce yeni ürün ve tasarımlarla sektöründe lider, yeni ürün ve tasarım anlamında sektöründe takip edilen firma olmayı başarmıştır. Şuan sektöründe kullanılan ürün ve tasarımların bir çoğu başka firmalar tarafından sıklıkla taklit edilmekte olup bu ürünlerin ilk tasarım ve üretimini firmamız tarafından yapılıp piyasaya sürülmüştür.

Faaliyet Alanlarımız

 - OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI
  • Anaokulu ve Anasınıfları
  • Kreş ve Yuvalar
  • Etüt ve Rehabilitasyon Merkezleri
Bu kurumlar için 0-6 yaş arası çocuk sağlığı ve güvenliğine uygun üretilmiş CE belgeli, Blok Köşeleri, Fen ve Doğa Köşeleri, Çocuk Güzellik Köşeleri, Bebek Bakım Köşeleri, Kukla Köşeleri, Çocuk Mutfak Köşeleri, Çocuk Müzik Aletleri, Oyun Halıları, Çocuk Sağlık Oyuncakları, Çocuk Temizlik Oyuncakları, Satış ve Market Köşeleri, Satranç Köşeleri, Çocuk Tamir Köşeleri, Çocuk Trafik Köşeleri, Eğitici Oyuncaklar, Rehabilitasyon Araçları ve birçok kategoriden çeşitli ürünler sitemizde mevcuttur.

 - DİĞER KURUMLAR
  • Restoranlar, Mağazalar ve Büyük Market Zincirleri
  • AVM (Alışveriş Merkezleri) ve Oteller
  • Üniversiteler, Müftülükler
Bu kurumlar için Sünger ve Minder Grupları, Dış Mekan Ahşap Oyun Grupları, Fileli Top Havuzları, Çocuk Parkları, Fileli Trambolinler ve birçok kategoriden çeşitli ürünler sitemizde mevcuttur.

 - İMALÂTLARIMIZ

Anaokulu Malzemeleri, Anaokulu Donanımları, Anaokulu ve Kreş Malzemeleri, Anaokulu ve Kreş Mobilyaları

Vizyonumuz

Bizler; Araştıran ve geliştiren ekibimiz ile, gelişimi sadece takip eden değil, yaptığı geliştirmelerle takip edilen firma olduk.

Misyonumuz

Yenilikçi, ilkeli, akılcı ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde lider olmak


Ay Eğitim Araçları © - Tüm Hakları Saklıdır.